סטטוס סקול

סטטוס סקול

לימודים בכרמיאל, חיפה, תל אביב, אשדוד, באר שבע
מלאו פרטים ונציגי סטטוס סקול יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי: עיר: טלפון: אימייל:

קורסי אדמיניסטרציה

זהו בית ספר מקצועי אשר שייך לבית סטטוס גרופ אשר מוכר על ידי משרד התמ"ת. בית ספר זה מספק לבוגריו תעודת הסכמה אמינה ומוכרת על ידי שוק התעסוקה.

בסטטוס סקול ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים אשר עוסקים בתוכנות מחשבים וטכנולוגיה שונות. בסיום הלימודים הבוגרים מקבלים תעודת הסכמה מוכרת ומבוקשת אשר תפתח בפניהם דלתות תעסוקתיות רבות.

קורסים בסטטוס סקול :

בבית ספר זה ניתן ללמוד את התחומים הבאים : תחום לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, תחום אדמיניסטרציה, תחום של חומרים מורכבים, תחום ביקורת איכות, תחום רתכות, שיווק ומכירות, תחום מחשבים וגרפיקה ותעשייה צבאית. הקורסים בתחומים אלו מועברים ונבנים על ידי מרצים מנוסים בעלי השכלה גבוהה רלוונטית. כמו כן, סטטוס סקול מנהל שיתוף פעולה עם חברות מובילות בענף ובמוסדות ממשלתיים.

התלמידים בסטטוס סקול נהנים מכיתות מאובזרות מבחינה טכנולוגית ובציוד מתקדם וחדשני, זוכים ליחס אישי ומענה ישיר על כל שאלה ובקשה.

בתום הלימודים הבית ספר מתחייב לסייע לתלמידים במציאת עבודה באמצעות חברת ההשמה וכח האדם מבית סטטוס – פרפקט פלוס.

מידע נוסף :

יש לציין כי בסטטוס סקול רואים לנכון לעזור לתלמידים ולכן ישנם מסלולי לימוד רבים אשר מובילים למלגות. המלגות נתנות לסטודנטים זכאים מטעם לשכת המסחר של מזרח אירופה וארצות הברית. כמו כן, סטודנטים אשר פרשו מצה"ל יכולים להשתלב בפרוייקט ייחודי של קורסי הכשרה מקצועית בשיתוף עם מחלקת תעסוקה המיועדת לפורשי צה"ל. לקראת החגים, מעניקים בסטטוס סקול הנחות שונות, ניתן לברר על כל מול משרדי הרישום של הבית ספר.

תנאי קבלה :

תנאי הקבלה לבית ספר סטטוס סקול אינם מסובכים במיוחד. ניתן ליצור קשר עם בית הספר ולברר לגבי התנאים וזאת משום שהדרישות נוטות להשתנות מדי שנה.

מלאו פרטים ונציגי סטטוס סקול יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי: עיר: טלפון: אימייל: