יואל גבע

יואל גבע

לימודים בסניפים בכל הארץ
מלאו פרטים ונציגי יואל גבע יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי: עיר: טלפון: אימייל:

לא מתפשרים על הפסיכומטרי!

 בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של יואל גבע נותן מסגרת מיטבית ללימוד והצלחה הן בבגרות והן בפסיכומטרי. הסוד של בית הספר יואל גבע הוא בנבחרת מורים מובחרת שהם הנכס החשוב בבית הספר. המורים של בי"ס יואל גבע נבדקים בקפידה בתהליך ארוך של קבלה.

רק המורים הטובים ביותר מתקבלים ללמד בבית הספר. מדובר במורים שיש להם שילוב של התלהבות והשקעה, של מורים צעירים עם ניסיון לימודי עשיר והכנה של אלפי תלמידים לקראת הצלחה בבחינת בגרות ובבחינת פסיכומטרי. המורים של יואל גבע הם מורים מיוחדים שמטרתם החשובה במקצוע שלהם היא להביא את תלמידי בית הספר להצלחה הגדולה ביותר בבגרות ובפסיכומטרי.

עבור המורים של יואל גבע כול תלמיד ותלמיד הוא פרויקט מיוחד שיש להשקיע בו את כול המאמצים. היחס והטיפול האישי הם מאושיות ביה"ס יואל גבע. כול מורה מכיר כול תלמיד ויודע באילו תחומים יש לעזור לו לימודית איך לשפר את הרגלי הלמידה שלו, את דרכי ההתמודדות שלו עם החומר הנלמד, את גישתו ללימודים, ולשקם כשצריך את תפיסותיו לגבי יכולות ההצלחה שלו בלימודים. בביה"ס יואל גבע תלמידים שכול השנים קיבלו ביקורת שלילית מתחילים לפרוח להתחזק ולהצטיין.
 
יואל גבע סניפים


בביה"ס יואל גבע סניפים רבים כך שתלמידים מכל רחבי הארץ יכולים ללמוד בסניף של יואל גבע העובדה שבביה"ס יואל גבע סניפים מגוונים מאפשרת לכול תלמיד מכול אזור לרשום ולשפר בגרות ופסיכומטרי.

יואל גבע בגרויות


בי"ס יואל גבע בגרויות מביא את תלמידיו להישגים שהם לא דימינו שהם יכולים להשיג. שיטת הלימוד הייחודית שכוללת היקף שעות חיזוק והשלמת פערים – היא יוצאת דופן ולא קיימת כמעט באף מוסד לימודי אחר בארץ. יואל גבע בגרויות כולל תרגילים אישיים מרובים כדי לדעת מה מצבו בחומר הבגרויות של כול תלמיד ותלמיד, ולתת לתלמיד את המענה הנדרש לכול קושי אשר מתעורר גם תלמידים שהפסידו חומר רב משלימים ומגיעים להצטיינות בלומדם אצל יואל גבע בגרויות
 
יואל גבע בגרויות באנגלית


בבי"ס יואל גבע בגרויות באנגלית יודעים כי הבגרות באנגלית היא אחת הבגרויות הקשות שיש. רק ציון עובר באנגלית יאפשר לכם לקבל בגרות. בי"ס יואל גבע בגרויות באנגלית עובד בשיטה מיוחדת הן ברמת 3 יח"ל, 4 יח"ל וחמש יח"ל באנגלית אנשים אשר למדו בבי"ס יואל גבע בגרויות באנגלית שפרו באופן עמוק ומהותי את הידע שלהם באנגלית וגם הציון שלהם בחלק באנגלית בפסיכומטרי השתפר באופן ניכר.
 
יואל גבע אזרחות


בלימודי יואל גבע אזרחות מתייחסים במלוא כובד הראש לחשיבות הציון באזרחות, כי זה מקצוע חובה שללא ציון חיובי בו אין לתלמיד בגרות שלימה. בשנים האחרונות מבנה בחינת הבגרות באזרחות השתנה – לא עוד שינון בע"פ של חומר אלא יכולת ניתוח טקסטים ואירועים בעלי נגיעה לאזרחות ולכן בי"ס יואל גבע אזרחות מכין כך את תלמידי יואל גבע אזרחות שיהיו לתלמידים יכולות ניתוח טובות ויכולת להשיג בבחינת הבגרות באזרחות ציון גבוה.

יואל גבע אנגלית


בי"ס יואל גבע אנגלית מפורסם ביכולת שלו לשפר באופן יוצא דופן ומשמעותי את רמת האנגלית בקרב תלמידי ביה"ס. יואל גבע אנגלית עובד בצורה אינטנסיבית על כול היכולות בתחום השפה האנגלית אם זה שיפור והעצמה של אוצר המילים, השליטה בדקדוק התמודדות עם אנסין, ואפילו יכולת השיחה משתפרת בלימודים אצל יואב גבע אנגלית בוגרי לימודי יואל גבע אנגלית מספרים על שיפור הציון באנגלית גם במבחן הפסיכומטרי, הבנה מעולה של טקסטים באנגלית שהם לא חוו קודם, ושליטה באנגלית לצרכי לימודים ובשימוש יום יומי. בוגרי יואל גבע אנגלית נעזרו בידע שהם קבלו בקורס גם בלימודיהם באוניברסיטה.
 
יואל גבע ראשון לציון


בבית הספר יואל גבע ראשון לציון עומל צוות מורים מצטיין מסור ומלא אמביציה להביא את תלמידי בית ספר יואל גבע ראשון לציון לבגרויות מצויינות ולבחינת פסיכומטרי מעולה. בביה"ס מגוון מסלולים ללימודי הבגרות השונים ולהכנה לחלקים השונים של בחינת הפסיכומטרי. ניתן ליצור קשר בכול ימות השבוע עם סניף יואל גבע ראשון לציון מהבוקר ועד תשע בערב. יואל גבע ראשון לציון נמצא בקומה 3 בקניון לב ראשון
 
יואל גבע הרצליה


יואל גבע הרצליה הוא סניף של בי"ס יואל גבע לבגרויות ופסיכומטרי בתוך יואל גבע הרצליה מסלולי הכנה למקצועות בחינות הבגרות וכן הכנה לבחינת הפסיכומטרי. יואל גבע הרצליה נותן אף שירותי ייעוץ והכוונה לתלמידים לקראת דרישות תואר ראשון והדרך לעמוד בדרישות יואל גבע הרצליה הוא סניף של ביה"ס הכולל צוות מורים מעולה ומנהלה מסורה לעזרה ותמיכה בתהליכי הלמידה של התלמידים של בית הספר.
 
יואל גבע מתמטיקה


הבגרות במתמטיקה היא אחת האתגרים הקשים והמורכבים בדרך אל הבגרות בבי"ס יואל גבע מתמטיקה יודעים כמה קשה למצוא מורים מעולים כמה קשה למצוא מורים מעולים למתמטיקה שמלמדים את החומר בצורה בהירה מובנת ונקלטת בקלות. יואל גבע מתמטיקה גאה ליצור צוות מורים שהופכים גם בחינה מוגברת במתמטיקה למטרה שניתן לכבוש. בבי"ס יואל גבע מתמטיקה לא מוותרים ולא מזניחים אף תלמיד ודואגים שכול אחד ואחד ייגש לבגרות במתמטיקה לאחר הכשרה ותרגיל מעולים.

מלאו פרטים ונציגי יואל גבע יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי: עיר: טלפון: אימייל: