המכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון

לימודים באשקלון
מלאו פרטים ונציגי המכללה האקדמית אשקלון יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי: עיר: טלפון: אימייל:

המכללה האקדמית אשקלון שוכנת בקמפוס לימודים מפואר ומשוכלל ומציעה מגוון תכניות לימוד מגוונות וייחודיות כדוגמת: קרימינולוגיה, עבודה סוציאלית, כלכלה ובנקאות, מדעי המחשב ועוד

מידע כללי

המכללה מעניקה תואר ראשון בתחומים כגון לימודי קרימינולוגיה, מדעי המחשב, לימודים בתחום בית הספר לכלכלה של המכללה, בית הספר לעבודה סוציאלית, המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, לימודי פוליטיקה וממשל, לימודי ארץ ישראל, לימודי פסיכולוגיה ולימודי תרבות ופנאי. במכללה ניתן גם ללמוד לקראת תואר ראשון של אוניברסיטת בר אילן בתוכניות רב תחומיות בנושאי כלכלה ומנהל עסקים, מדעי המדינה וחינוך. כמו כן, במסגרת הלימודים במכללה קיימות מכינות קדם אקדמיות, מכינות ייעודיות וכלו המיועדות לבני שלושים פלוס ולימודים בתחום בית הספר להנדסאים של המכללה.


לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללת אשקלון

 

ההכשרה במסגרת לימודי הפסיכולוגיה במכללה נועדה להעניק לבוגרים את הכלים שיידרשו להם על מנת לפעול במסגרות השונות הכוללות את תחום הפסיכולוגיה, הן מתוך כוונה לעסוק בכך בצורה מעשית בהמשך או מתוך עניין אישי. במסגרת התכנית מוצעת לסטודנטים תוכנית מקיפה של לימודים תיאורטיים שיעניקו להם ידע בתחומי הפסיכולוגיה השונים, לצד התנסות מעשית ברבים מהנושאים הנלמדים.

חלק מההתנסות המעשית מועברת במעבדות המחקר של המכללה, הכוללות ציוד חיוני לצורך הערכה ומחקר, כגון מכשור שונה לניטור מדדים פיזיולוגיים המושפעים גם על ידי תופעות פסיכולוגיות כגון גלי מוח, תדירות הדופק, מדדי לחץ דם, ועוד.

כמו כן כוללות המעבדות מערכות של מצלמות לצורך עריכת תצפיות וניתוח נתונים בשלב מאוחר יותר, הצגת תמונות מתוך ניסויים, מערכת המאפשרת יצירת גירויים קוליים וארקוליים לבדיקת תגובות, אמצעי תפיסה ועריכת מדידות שונות. שילוב זה של לימודים במסגרת המעבדות מאפשר הטמעה אופטימלית של החומר התיאורטי הנלמד בכיתה, הלכה למעשה.

תכנית הלימודים כוללת לימודי קורסי חובה הנלמדים ברובם בשנים הראשונות של התואר על מנת להקנות לסטודנטים את הבסיס אותו יצטרכו בהמשך, לצד לימודי בחירה והעשרה. תחומי ההעשרה מהם יכולים הסטודנטים לבחור הם פסיכולוגיה מחקרית, פסיכולוגיה ארגונית ופתופסיכולוגיה.

 תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה

על מהועמד להציג ציון פסיכומטרי של 600 לכל הפחות, יחד עם זכאות לרמת טרום מתקדמים באנגלית לפי הבחינה הפסיכומטרית או לפי בחינת האמי"ר, יחד עם ציון של 86 בבחינת ההבעה בבגרות. תנאי הקבלה למסלולים החד חוגיים זהים לאלו של הדו-חוגיים.

מלאו פרטים ונציגי המכללה האקדמית אשקלון יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי: עיר: טלפון: אימייל: